Producenci

Cenniki do pobrania

Statystyki

Produkty:
4888
Kategorie:
609
Nowości:
0
Promocje:
0

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Akcesoria sieciowe

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
106127-0310A Adapter Duplex LC MM z przesłoną przeciwkurzową, Beżowy
Cena: 12,30 zł
szt.
106127-0310A Adapter Duplex LC MM z przesłoną przeciwkurzową, Beżowy Adapter Duplex LC MM z przesłoną przeciwkurzową, Beżowy
Dostępność:
na wyczerpaniu
106127-1300A Adapter Duplex LC SM z przesłoną przeciwkurzową, Niebieski
Cena: 15,25 zł
szt.
106127-1300A Adapter Duplex LC SM z przesłoną przeciwkurzową, Niebieski Adapter Duplex LC SM z przesłoną przeciwkurzową, Niebieski
Dostępność:
na wyczerpaniu
15.B016G Światłowodowa szafka naścienna LI-24
Cena: 120,28 zł
15.B016G Światłowodowa szafka naścienna LI-24 Światłowodowa szafka naścienna LI-24
Dostępność:
brak towaru
16.1B.011.A1032 Mod Mosaic 22,5x45mm 1xRJ45 kątowy, 568B, UTP, Powercat 5e, Biały
Cena: 8,93 zł
szt.
16.1B.011.A1032 Mod Mosaic 22,5x45mm 1xRJ45 kątowy, 568B, UTP, Powercat 5e, Biały 20 szt. Mod Mosaic 22,5x45mm 1xRJ45 kątowy, 568B, UTP, Powercat 5e, Biały
Dostępność:
na wyczerpaniu
16.1C.011.D0035 Mod Mosaic 22,5x45mm 1xRJ45, Kątowy, 568B, FTP, PowerCat 5e, Biały
Cena: 10,69 zł
szt.
16.1C.011.D0035 Mod Mosaic 22,5x45mm 1xRJ45, Kątowy, 568B, FTP, PowerCat 5e, Biały 20 szt. Mod Mosaic 22,5x45mm 1xRJ45, Kątowy, 568B, FTP, PowerCat 5e, Biały
Dostępność:
na wyczerpaniu
16.A0012 Mod Mosaic 22.5x45mm, Zaślepka, Biała
Cena: 1,09 zł
szt.
16.A0012 Mod Mosaic 22.5x45mm, Zaślepka, Biała 10 szt. Mod Mosaic 22.5x45mm, Zaślepka, Biała
Dostępność:
na wyczerpaniu
16.A0042 Mod Mosaic 22.5x45mm 1xDuplex SC z przesłoną, MM, Prosty, Biały
Cena: 18,49 zł
szt.
16.A0042 Mod Mosaic 22.5x45mm 1xDuplex SC z przesłoną, MM, Prosty, Biały 20 szt. Mod Mosaic 22.5x45mm 1xDuplex SC z przesłoną, MM, Prosty, Biały
Dostępność:
na wyczerpaniu
16.A0052 Mod Mosaic 22.5x45mm 1xDuplex SC z przesłoną, SM, Prosty, Biały
Cena: 22,46 zł
szt.
16.A0052 Mod Mosaic 22.5x45mm 1xDuplex SC z przesłoną, SM, Prosty, Biały 20 szt. Mod Mosaic 22.5x45mm 1xDuplex SC z przesłoną, SM, Prosty, Biały
Dostępność:
na wyczerpaniu
17-0111-02 Pokrywa puszki UK 1G 2M 86x86x10mm z oznacznikami, Biała
Cena: 2,64 zł
szt.
17-0111-02 Pokrywa puszki UK 1G 2M 86x86x10mm  z oznacznikami, Biała 20 szt. Pokrywa puszki UK 1G 2M 86x86x10mm z oznacznikami, Biała
Dostępność:
na wyczerpaniu
17-0112-02 Pokrywa puszki UK 2G 4M 86x145x10mm z oznacznikami, Biała
Cena: 3,92 zł
szt.
17-0112-02 Pokrywa puszki UK 2G 4M 86x145x10mm  z oznacznikami, Biała 20 szt. Pokrywa puszki UK 2G 4M 86x145x10mm z oznacznikami, Biała
Dostępność:
na wyczerpaniu
17-0412-02 Euromod M0.5 Zaślepka, Biała
Cena: 1,09 zł
szt.
17-0412-02 Euromod M0.5 Zaślepka, Biała 20 szt. Euromod M0.5 Zaślepka, Biała
Dostępność:
na wyczerpaniu
17-0413-02 Euromod M1 Zaślepka, Biała
Cena: 1,09 zł
szt.
17-0413-02 Euromod M1 Zaślepka, Biała 20 szt. Euromod M1 Zaślepka, Biała
Dostępność:
na wyczerpaniu
17.1B.011.A042P Euromod M1 1xRJ45, Prosty, 568B, UTP, PowerCat 5e, Biały
Cena: 8,93 zł
szt.
17.1B.011.A042P Euromod M1 1xRJ45, Prosty, 568B, UTP, PowerCat 5e, Biały 20 szt. Euromod M1 1xRJ45, Prosty, 568B, UTP, PowerCat 5e, Biały
Dostępność:
na wyczerpaniu
17.1B.011.D0052 Euromod M1 1xRJ45, kątowy, 568B, UTP, PowerCat 5e, Biały
Cena: 8,93 zł
szt.
17.1B.011.D0052 Euromod M1 1xRJ45, kątowy, 568B, UTP, PowerCat 5e, Biały 20 szt. Euromod M1 1xRJ45, kątowy, 568B, UTP, PowerCat 5e, Biały
Dostępność:
na wyczerpaniu
17.1C.011.D0015 Euromod M1 1xRJ45, Prosty, 568B, FTP, PowerCat 5e, Biały
Cena: 10,69 zł
szt.
17.1C.011.D0015 Euromod M1 1xRJ45, Prosty, 568B, FTP, PowerCat 5e, Biały 20 szt. Euromod M1 1xRJ45, Prosty, 568B, FTP, PowerCat 5e, Biały
Dostępność:
na wyczerpaniu
17.1C.011.D0035 Euromod M1 1xRJ45, Kątowy, 568B, FTP, PowerCat 5e, Biały
Cena: 10,69 zł
szt.
17.1C.011.D0035 Euromod M1 1xRJ45, Kątowy, 568B, FTP, PowerCat 5e, Biały 20 szt. Euromod M1 1xRJ45, Kątowy, 568B, FTP, PowerCat 5e, Biały
Dostępność:
na wyczerpaniu
17.A0252 Euromod M2 3xDuplex SC, MM, Prosty, Biały
Cena: 40,53 zł
szt.
17.A0252 Euromod M2 3xDuplex SC, MM, Prosty, Biały 20 szt. Euromod M2 3xDuplex SC, MM, Prosty, Biały
Dostępność:
na wyczerpaniu
18282-0033 Adapter Duplex SC MM OM1/OM2, bez przesłony przeciwkurzowej, Beżowy
Cena: 5,45 zł
szt.
18282-0033 Adapter Duplex SC MM OM1/OM2, bez przesłony przeciwkurzowej,  Beżowy 20 szt. Adapter Duplex SC MM OM1/OM2, bez przesłony przeciwkurzowej, Beżowy
Dostępność:
na wyczerpaniu
18282-0034 Adapter SC, duplex MM OM1/OM2, montaż na wcisk, Beżowy
Cena: 5,30 zł
szt.
18282-0034 Adapter SC, duplex MM OM1/OM2, montaż na wcisk, Beżowy 20 szt. Adapter SC, duplex MM OM1/OM2, montaż na wcisk, Beżowy
Dostępność:
na wyczerpaniu
18282-0035 Adapter Duplex SC MM OM3, bez przesłony przeciwkurzowej, Aqua
Cena: 5,45 zł
18282-0035 Adapter Duplex SC  MM OM3, bez przesłony przeciwkurzowej,  Aqua Adapter Duplex SC MM OM3, bez przesłony przeciwkurzowej, Aqua
Dostępność:
brak towaru
Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl